Zielone szkoły od lat stanowią ważną tradycję w polskich placówkach edukacyjnych. Zazwyczaj klasowe wyjazdy kojarzą się z wycieczkami w góry. Jednak zielona szkoła nad morzem to równie interesujący pomysł, a Jastarnia stanowi doskonałą lokalizację na tego typu wyjazd. Ośrodek Pod Cyprysami jest wyposażony we wszystko, czego potrzebują zielone szkoły nad morzem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i atrakcjami dla szkolnych wycieczek!

Zielona szkoła nad morzem – czas na przygodę 

Zielone szkoły nad morzem najczęściej odbywają się wiosną i jesienią, w trakcie roku szkolnego. Jedyne, czego nie możemy w tym czasie zagwarantować, to upalna pogoda, ale w Jastarni i okolicach, podobnie jak w naszym ośrodku, nie brakuje ciekawych atrakcji, które nie ograniczają się do plażowania. Zielona szkoła nad morzem w naszych ogrzewanych domkach sprawi, że nasi goście będą nocować w naprawdę komfortowych warunkach, z własną łazienką, bezprzewodowym internetem, który może przydać się w edukacji i z naprawdę wygodnymi miejscami do spania o różnej konfiguracji łóżek, które mogą pomieścić od 2 do nawet 10 osób.

Bałtyk piękny nie tylko latem

Zielone szkoły nad morzem to dobry pomysł, ponieważ Bałtyk jest piękny nie tylko latem, ale również jesienią i wiosną. W odróżnieniu od miast powietrze w okolicy jest naprawdę czyste i zawiera solidną dawkę jodu. Przede wszystkim poza wakacjami na Półwyspie Helskim nie ma tłumów i kolejek do tutejszych atrakcji, a spacery po plaży są naprawdę relaksujące.

Zielone szkoły nad morzem wzbogacone o sporty wodne

Późną wiosną i wczesną jesienią zielona szkoła nad morzem, która odwiedzi ośrodek Pod Cyprysami, może bez ograniczeń korzystać z tutejszych sportów wodnych. Współpracujemy ze szkołą surfingu SurfPoint zlokalizowaną nieopodal, w której nasi goście mogą uczyć się windsurfingu, surfingu, kitesurfingu lub popływać na deskach SUP. To naprawdę ciekawe urozmaicenie.

Rekreacja nie tylko na plaży

Rekreacja nad morzem nie jest związana wyłącznie z plażą i wodą. Na Półwyspie Helskim szczególnie polecamy długie spacery śladami przyrody i wycieczki rowerowe. Przebiegający przez Jastarnię szlak rowerowy umożliwia bezpieczną jazdę w dużych grupach.

Pełne wyżywienie

Ponadto zielona szkoła nad morzem, która zagości Pod Cyprysami, może liczyć na pełne wyżywienie w naszej restauracji Ale Fale. Proponujemy treściwe śniadania w formie bufetu i urozmaicone menu, składające się również z lokalnych przysmaków. W naszej karcie nie brakuje ciekawych propozycji dla najbardziej wybrednych kulinarnie maluchów.

Wyjątkowe atrakcje w Jastarni i w okolicy

Na terenie naszego ośrodka zielona szkoła nad morzem może liczyć między innymi na wypożyczalnię sprzętu wodnego i rowerów, zajęcia z jogi, wieczory z muzyką na żywo, natomiast w pobliżu znajduje się boisko sportowe. 

Atrakcji dla zorganizowanych grup nie brakuje również w okolicy. Wystarczy wspomnieć o znajdującym się w Helu fokarium, zlokalizowanym w Jastarni parku linowym, zabytkowej chacie rybackiej czy Helskim Kompleksie Muzealnym. W końcu zielona szkoła nad morzem powinna łączyć walory rozrywkowe z edukacyjnymi. Nauczyciele i opiekunowie mogą natomiast przygotowywać okazyjne lekcje w naszym wygodnym biurze!

Zielona szkoła nad morzem w ośrodku Pod Cyprysami w Jastarni oznacza komfortowy pobyt w miejscu pełnym atrakcji!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km