Sieć resortów wypoczynkowych

Pod Cyprysami, Ruciane Park i Ustronie Park to sieć resortów wakacyjnych zlokalizowanych w unikalnych i wyjątkowych miejscach. 

Każde z tych miejsc charakteryzuje się innym klimatem i otoczeniem, ale łączy je spójna wizja, idealna dla rodzin, par i grup przyjaciół oraz dla osób pracujących zdalnie.

Nie oferujemy zwykłych wakacji, tworzymy wspomnienia.

Nasze resorty to komfort wypoczynku, moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, pyszna kuchnia i rodzinna atmosfera. Dzięki temu, nasi Goście czują się u nas komfortowo i chętnie do nas wracają.

Ustronie Park - beach resort

Ustronie Morskie, k. Kołobrzegu (zachodniopomorskie)

Resort w sercu lasu przy samej plaży. Ciężko wyobrazić sobie lepszą lokalizację! To miejsce stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu natury.

Atrakcje dla amatorów sportów wodnych, rowerzystów, ciekawe warsztaty oraz program dla całych rodzin z dziećmi. Chcemy, aby dla wszystkich Ustronie Park było miejscem niezapomnianych wrażeń.

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Mazury, Ruciane-Nida

Ruciane Park to rodzinny resort wypoczynkowy, położony w malowniczej Puszczy Piskiej, nad brzegiem jeziora Guzianka Wielka. Od miasta dzielą nas zaledwie 3 km urzekającej leśnej drogi. Nie musisz jednak opuszczać ośrodka - atrakcje czekają na miejscu.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km