Turyści odwiedzający polskie wybrzeże bardzo chętnie wybierają kultowe domki letniskowe. Hel nie stanowi pod tym względem wyjątku, dlatego w naszym ośrodku Pod Cyprysami zlokalizowanym w Jastarni postawiliśmy przede wszystkim właśnie na taki wariant noclegu. Domki nad morzem charakteryzują się zróżnicowaną powierzchnią, a ich przemyślane projekty sprawiają, że w poszczególnych wariantach są w stanie pomieścić od dwóch do nawet dziesięciu osób!

Świetnie wyposażone domki na Helu

W ośrodku Pod Cyprysami domki standard pod względem wyposażenia praktycznie nie ustępują wariantowi premium. W każdym z nich znajduje się odrębna łazienka, w której są prysznic i suszarka do włosów, dzięki czemu nie trzeba jej zabierać ze sobą z domu.

Aneks kuchenny to kolejny element wyposażenia każdego domku w tym standardzie. Wakacyjne wspólne gotowanie w gronie rodziny lub przyjaciół często stanowi ogromną przyjemność.

Ponadto każdy domek posiada telewizor i dostęp do bezprzewodowego internetu. Wieczorami nasi goście doceniają przestronne tarasy.

Najlepszy wybór dla grup odwiedzających Hel
– domki standard o zróżnicowanej powierzchni

Zarówno samotni podróżnicy, pary, małe lub większe rodziny, jak i duże grupy przyjaciół nie tylko w szczycie sezonu z przyjemnością odwiedzają Jastarnię oraz Hel. Domki nad morzem zlokalizowane w ośrodku Pod Cyprysami zostały swoją powierzchnią dopasowane do potrzeb wszystkich wymienionych grup.

Najmniejszy z domków standard ma 13 m2 powierzchni i jest przeznaczony dla dwóch osób. Opcje maksymalną stanowi domek o powierzchni 30 m2, w którym zmieści się nawet dziesięcioro gości.

Niezależnie od wyboru miejsca, ty i twoi bliscy możecie liczyć na sen w bardzo wygodnych warunkach – na rozkładanych łóżkach znajdujących się w salonie, łóżkach małżeńskich w sypialniach lub na łóżkach pojedynczych.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km