Planujesz wraz z bliskimi wybrać się na Hel? Ośrodek wypoczynkowy Pod Cyprysami zagwarantuje ci niezapomniane wakacje. Na miejscu, poza komfortowym noclegiem, czekają na ciebie obiekty sportowe, wieczory muzyczne, wypożyczalnia sprzętu wodnego, animacje dla dzieci, relaks dla ciała i szkoła surfingu. Jeśli wciąż się wahasz, przekonaj się, co jeszcze może zaoferować sam Hel. Ośrodki wypoczynkowe położone w Jastarni, czyli w centrum półwyspu, stanowią wspaniały punkt wyjścia do jego eksploracji. Na urlopowiczów czekają niezapomniane atrakcje!

Fokarium

Ze względu na rosnącą populację tych wspaniałych zwierząt, spotkanie fok nad Bałtykiem jest coraz łatwiejsze. Jednak wciąż warto odwiedzić helskie fokarium. Na miejscu miłośnicy przyrody mogą bardzo wiele dowiedzieć się na temat życia tych fascynujących przedstawicieli nadmorskiej fauny.

Park linowy

Turyści wybierający ośrodki wypoczynkowe na Helu, a szczególnie ośrodek Pod Cyprysami, mogą bardzo urozmaicić swój pobyt, odwiedzając tutejszy park linowy przy ul. Kościuszki. Zróżnicowany poziom trudności sprawia ogromną frajdę dorosłym i dzieciom!

Chata Rybacka

Tradycyjna Chata Rybacka w Jastarni stanowi gratkę dla miłośników historii regionu. Wystarczy wspomnieć, że została zbudowana w XIX wieku z drewna wyrzuconego przez morze i pochodzącego z okrętów. Wewnątrz znajduje się ekspozycja sprzętu rybackiego reprezentującego kolejne epoki.

Kompleks muzealny

Nasz ośrodek wypoczynkowy na Helu dzięki swojej lokalizacji daje łatwy dostęp do tutejszego kompleksu muzealnego. W jego skład wchodzą Muzeum Helu, Muzeum Kolei Helskich oraz Muzeum Obrony Wybrzeża. Każdy znajdzie tu opcję dla siebie, chociaż szczerze polecamy wszystkie!

Loty widokowe i skoki ze spadochronem

Widok z lotu ptaka to wspaniały sposób, aby poznać Półwysep Helski z innej perspektywy. W Jastarni jest to możliwe stosunkowo niewielkim kosztem, zamawiając lot widokowy śmigłowcem. Jeśli szukasz adrenaliny, rekomendujemy natomiast skoki ze spadochronem.

Aquapark

Jeśli któregoś dnia pogoda na Półwyspie Helskim nie dopisuje, wystarczy pokonać zaledwie kilkadziesiąt kilometrów, aby znaleźć się we wspaniałym Aquaparku zlokalizowanym w Redzie! A więc żadnych wymówek – na Helu nie można się nudzić! 

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km