Planowanie wyżywienia stanowi niekiedy jedną z najbardziej newralgicznych części organizowania urlopu. Jeśli wybierasz się nad Bałtyk, w grę wchodzą dwie opcje: wczasy nad morzem z wyżywieniem zapewnionym na miejscu lub posiłki na własną rękę. W ośrodku Pod Cyprysami w Jastarni nasi goście mogą skorzystać z dwóch możliwości – do wyboru mają restaurację Ale Fale i domki premium wyposażone w aneks kuchenny. Którą opcję warto wybrać? Dziś przedstawiamy zalety obu możliwości! 

Wyżywienie nad morzem na własną rękę – zalety

Zanim omówimy wczasy nad morzem z wyżywieniem, zastanówmy się nad opcją alternatywną, czyli wyżywieniem na własną rękę. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest pełna niezależność. Wynajmując domek letniskowy nad morzem wyposażony w aneks kuchenny, możesz codziennie jeść dokładnie to, na co akurat masz ochotę. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które mają ściśle sprecyzowane potrzeby żywieniowe.

Drugą zaletą wyżywienia nad morzem na własną rękę bywa oszczędność pieniędzy. Samodzielne gotowanie rzeczywiście może być sporo tańsze niż korzystanie z ofert restauracji i barów. 

Jednak będąc na wakacjach, mamy ochotę na próbowanie lokalnych specjałów. Nawet klasyczny dorsz w panierce z frytkami nad Bałtykiem smakuje jakby lepiej. Poza tym przygotowywanie posiłków 3 razy dziennie jest uciążliwe i wymaga czasu, a przecież podczas wyjazdu wakacyjnego chodzi o to, aby się zrelaksować. Rezygnacja z wyżywienia w miejscu pobytu często oznacza w praktyce jadanie w przypadkowych miejscach, długie oczekiwanie w kolejkach i nie zawsze smaczny posiłek.

Wczasy z wyżywieniem nad morzem – zalety

Wczasy z wyżywieniem nad morzem dostępnym na miejscu to ogromna wygoda. Pod Cyprysami proponujemy między innymi treściwe i urozmaicone śniadania w formie bufetu, z wieloma opcjami również dla wegetarian. Śniadania są dostępne między 9:00 a 11:00, dzięki czemu goście mogą wybrać idealną porę na zjedzenie posiłku. Pozostałe dania są równie wyśmienite, nie brakuje w nich lokalnych przysmaków, sezonowych produktów, klasyków kuchni polskiej i ciekawych inspiracji z całego świata.

Nasi goście mają także do dyspozycji wyśmienite orzeźwiające lemoniady i autorskie koktajle, a menu zawiera też pozycje skierowane do najmłodszych, ponieważ dobrze wiemy, co zazwyczaj przypada do gustu tym wybrednym smakoszom.

Wyżywienie według potrzeb, czyli opcja kompromisowa

Jednak Pod Cyprysami naszym priorytetem od zawsze było pozostawianie naszym gościom wyboru w doborze posiłków. Dlatego możemy zapewnić wczasy nad morzem z wyżywieniem w naszej restauracji, ale również wyposażyliśmy domki w wygodne aneksy kuchenne. Ciekawą opcję stanowi wybór tutejszych śniadań, a także doraźne korzystanie z restauracyjnego menu. 

Dzięki temu nasi goście w dowolnym momencie mogę korzystać z bogatej oferty restauracji Ale Fale, jednak kiedy opuszczą ośrodek na dłuższą wycieczkę, do ich dyspozycji pozostają inne posiłki, w tym przygotowywane na drogę w domku letniskowym.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km