Prowadząc ośrodek wypoczynkowy Pod Cyprysami, obserwujemy, że coraz więcej urlopowiczów wynajmuje nasze domki letniskowe nad morzem z psem. Nic dziwnego, w końcu nasz ośrodek jest przyjazny zwierzętom, a Jastarnia stanowi doskonałą destynację turystyczną dla rodzin, które odwiedzając wybrzeże nie chcą rozstać się ze swoimi pupilami. Rozważasz wczasy z psem nad morzem po raz pierwszy? Sprawdź, czego nie powinno zabraknąć w psim bagażu! 

1. Psie miski

Goście wynajmujący domki letniskowe nad morzem z psem w naszym ośrodku mogą liczyć na powitalny psi pakiet w postaci ręcznika, smakołyków i misek. Jednak jeśli twój pies jest przyzwyczajony do misek, z których na co dzień korzysta w domu, zabierzcie je ze sobą. Na długie spacery przydadzą się także dodatkowa miska i butelka z wodą.

2. Ulubiona psia karma

Wybierając się na wczasy nad morzem z psem, postaraj się zabrać zapas psiej karmy, szczególnie jeśli twój podopieczny ma specjalne potrzeby żywieniowe. To bardzo ważne, ponieważ konkretny rodzaj karmy niekoniecznie będzie dostępny w okolicy. Jeżeli natomiast samodzielnie gotujesz dla swojego psa, w naszych domkach premium znajdziesz wygodny aneks kuchenny.

3. Psia książeczka zdrowia

Jesteśmy niemal pewni, że twoje wczasy z psem nad morzem przebiegną bezproblemowo, ale lepiej dmuchać na zimne. No wypadek choroby lub kontuzji zabierz na wakacje książeczkę zdrowia pupila, aby lokalny weterynarz mógł zapoznać się z dotychczasowymi chorobami, szczepieniami, a także dokonać w niej kolejnych wpisów.

4. Ulubione zabawki

W trakcie wczasów nad morzem z psem czworonogom, które w większości uwielbiają pływanie i także leśne spacery, raczej nie zabraknie atrakcji. Jednak warto do psiego bagażu spakować kilka ulubionych zabawek, które pomogą psiakowi w adaptacji do nowego miejsca, a także zapewniają dodatkową rozrywkę w domku letniskowym.

5. Psie posłanie

Taką samą funkcję odgrywa psie posłanie, dobrze znane czworonogowi i pachnące jego domem. Dzięki niemu pierwsza noc twojego podopiecznego w naszym ośrodku wczasowym z pewnością przebiegnie bez stresu.

6. Smycz i kaganiec

Wybierając się na wczasy z psem nad morzem, musisz pamiętać, że być może nie wszyscy turyści czują się komfortowo w obecności czworonogów. Właściciele psów powinni to uszanować. Na wszelki wypadek zabierz więc ze sobą smycz i kaganiec, by niesforny piesek trzymał się przy tobie i nie wzbudzał strachu wśród urlopowiczów nieprzyzwyczajonych do zwierząt.

7. Zestaw do sprzątania po psie

Jastarnia i cały Półwysep Helski to wspaniałe krajobrazy, z których każdy ma prawo korzystać bez ograniczeń, również czworonogi. Nie zapomnij jednak, że sprzątanie po psie należy do twoich obowiązków.

8. Psie kosmetyki

Nawet w trakcie krótszego pobytu nad morzem może się zdarzyć, że twój podopieczny będzie potrzebował kąpieli. Niektóre czworonogi charakteryzują się bardzo wrażliwą skórą, na której może pojawić się uczulenie na skutek kontaktu z morską wodą. Wiele psów uwielbia tarzanie się w błocie. Dlatego wybierając się na wczasy z psem nad morzem, nie zapomnij o psich kosmetykach.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km