W ostatni wrześniowy weekend Pod Cyprysami odbyła się kolejna udana edycja Dog Weekend! Towarzyszyła nam słoneczna pogoda, zajęcia z psami były intensywne i wszyscy bawili się wyśmienicie.

Zastanawiacie się czym właściwie jest to wydarzenie?

Kochamy naturę zwierzęta i od zawsze jesteśmy "dog friendly", a Dog Weekend, to weekendowy pakiet pobytowy, który powstał z myślą o Was i waszych czworonożnych przyjaciołach. 

Podczas pobytu odbywały się specjalistyczne zajęcia, które prowadziła Dorota Stawarska - Dyplomowany Trener i Behawiorysta Zwierząt COAPE, mistrz Polski Agility, hodowca psów zrzeszony w ZKwP, członek Związku CAPBT, właściciel Akademii Pana Reksa. 

Poniżej relacja Pauliny, jednej z uczestniczek.

"To było super doświadczenie! Pogoda jak na koniec września była idealna. Na przywitanie każdy z piesków dostał piękny pakiet powitalnych prezentów. Zaczęliśmy już w czwartek wieczorem wykładem o psiej komunikacji, etogramie psa i spełnianiu psich potrzeb.

W weekend odbyły się cztery następujące zajęcia: Podstawy posłuszeństwa - nasze psiaki uczyły się jak zrobić siad nawet, kiedy wokół nas było pełno bodźców rozpraszających, uczyliśmy psiaki również rezygnacji.

Agility - czyli sport z psami. Psiaki skakały przez przeszkody i biegały przez tunel i poszło im całkiem nieźle.

Spacer socjalizacyjny - czyli całą grupą udaliśmy się na plażę, pieski zostały spuszczone ze smyczy żeby zaobserwować ich zachowania i przegadać, który piesek się bawi, który jest przestraszony i jak to zauważyć.

Sztuczki i zabawy, czyli nauka „party tricks” oraz zabawy motywujące i wyciszające psa. Zajęcia były skierowane dla wszystkich psów, jednak trafiliśmy na grupę początkującą, przez co tempo pracy i poziom uczonych umiejętności był dostosowany idealnie.

Mój pies poznał wielu nowych przyjaciół i nauczył się nowych sztuczek. Po tym weekendzie lepiej rozumiem jego potrzeby i komunikacje. Wspaniała organizacja!

Polecam każdemu i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze przyjechać."

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km