Rodziny z dziećmi stanowią pokaźną grupę wśród gości naszego ośrodka Pod Cyprysami. Szybko zauważyliśmy, że domki z wyżywieniem nad morzem cieszą się ogromnym powodzeniem wśród tej grupy klientów, dlatego znajdująca się na terenie ośrodka restauracja Ale Fale działa niezwykle prężnie ku uciesze naszych gości. Dlaczego wakacje nad morzem z wyżywieniem to prawdopodobnie najlepsza opcja dla rodzin spędzających urlop z dziećmi?

Domki nad morzem z wyżywieniem, czyli nieoceniona wygoda

Urlop nad morzem spędzany w domkach letniskowych można zaplanować na różne sposoby. Nie wszyscy turyści lubią korzystać z opcji wyżywienia dostępnej w ośrodku wczasowym. Wyżywienie na własną rękę bywa niekiedy okazją do oszczędności, ale wiele zależy również od jakości posiłków serwowanych na miejscu, dlatego w restauracji Ale Fale postawiliśmy na najwyższy standard.

Jednak przede wszystkim domki nad morzem z wyżywieniem z punktu widzenia rodzin spędzających wakacje z dziećmi to najbardziej wygodna opcja. Wszystkie posiłki są dostępne na miejscu, więc codzienne decyzje dotyczące śniadania, obiadu, kolacji i przekąsek nie spędzają snu z powiek naszym gościom. Smaczne i pełnowartościowe potrawy są dostępne na miejscu, a urlopowicze nie marnują cennego czasu na samodzielne gotowanie. 

Domki z wyżywieniem nad morzem – śniadanie na dobre rozpoczęcie dnia

Nasi goście, którzy zdecydują się na wakacje nad morzem z wyżywieniem w naszej restauracji, mogą liczyć między innymi na treściwe i urozmaicone śniadania w formie bufetu. Zdaniem wielu to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, ponieważ daje energię na kilka godzin, które można przeznaczyć na rekreację, sporty wodne lub wypoczynek na plaży. Nie zapomnieliśmy o wegetarianach – codziennie mają spory wybór potraw. Śniadania są serwowane pomiędzy godziną 9:00 a 11:00, więc każdy skorzysta z posiłków w preferowanej przez siebie porze.

Wakacje nad morzem z wyżywieniem w postaci lokalnych przysmaków

Proponując domki z wyżywieniem nad morzem, w restauracji Ale Fale postawiliśmy na urozmaicone menu. To bardzo ważne, bo dobrze wiemy, jakie potrawy smakują najbardziej wybrednym, czyli najmłodszym smakoszom. Poza tym dania są przygotowywane z lokalnych i sezonowych produktów. Nie brakuje oczywiście również klasycznych pozycji, takich jak najlepszy na Półwyspie Helskim schabowy czy wyśmienita pizza. 

Kulinarna uczta i wyśmienite napoje

Domki z wyżywieniem nad morzem w ofercie naszego ośrodka to świetny pomysł, ponieważ dzięki temu nasi goście przez cały dzień mogą delektować się orzeźwiającą lemoniadą czy autorskimi koktajlami, przygotowywanymi w dużej mierze ze świeżych sezonowych produktów. To unikalna propozycja, która przy okazji pozwala rodzicom miło spędzać czas na terenie ośrodka, gdy ich dzieci bawią się pod czujnym okiem opiekunów albo biorą udział w zorganizowanych animacjach!

Z tych wszystkich względów dołożyliśmy wszelkich starań, by nasi goście mieli do dyspozycji wakacje nad morzem z wyżywieniem na najwyższym poziomie, chociaż w razie potrzeby zawsze mogą skorzystać z aneksów kuchennych dostępnych w domkach premium!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km