Wypoczynek nad Bałtykiem kojarzy się przede wszystkim z beztroskim plażowaniem. Jednak nawet w trakcie najbardziej upalnego lata zdarzają się chłodniejsze dni, a przebywając w Jastarni, warto skorzystać także z innych lokalnych atrakcji. Oto najciekawsze możliwości dla osób wynajmujących domki dla rodzin z dziećmi nad morzem.

Domki nad morzem z atrakcjami dla dzieci w ośrodku Pod Cyprysami

Zacznijmy od atrakcji, które nasi goście mają do dyspozycji bez konieczności opuszczania ośrodka. Doskonale wiemy, że urlopowicze reprezentują rozmaite kategorie wiekowe, dlatego Pod Cyprysami postawiliśmy na domki nad morzem z atrakcjami dla dzieci. Najważniejszą z nich, w dodatku wliczoną w cenę pobytu, stanowią całodzienne animacje dla najmłodszych. Pod Cyprysami dzieci znajdujące się pod fachową opieką nigdy się nie nudzą, ponieważ urozmaicony program zakłada między innymi zajęcia kreatywne, gry terenowe, zajęcia ruchowe nad zatoką, eksperymenty naukowe, zajęcia plastyczne, minidisco czy zawody sportowe!

Domki dla rodzin z dziećmi nad morzem ze szkołą surfingu

Dorośli i starsze dzieci mogą bez ograniczeń korzystać z zaprzyjaźnionej szkoły surfingu SurfPoint, znajdującej się tuż przy ośrodku. Windsurfing? Kitesurfing? A może SUP? Najbardziej doświadczeni surferzy mają do dyspozycji wypożyczalnię sprzętu, początkujący i średniozaawansowani szlifują swoje umiejętności pod okiem doskonałych instruktorów.

Park linowy w Jastarni

Pod Cyprysami świetnie wyposażone domki dla rodzin z dziećmi nad morzem gwarantują szybki dostęp do plaży i sportów wodnych, ale czasem warto urozmaicić pobyt na Półwyspie Helskim dodatkowymi atrakcjami. Jedną z ciekawszych jest park linowy Alfa w Jastarni. W kompleksie znajduje się aż 6 tras o różnych poziomach trudności, więc każdy z łatwością znajdzie szlak idealny dla siebie!

Fokarium w Helu

Na wybrzeżu Bałtyku stosunkowo łatwo spotkać foki, ale rodzinom z dziećmi polecamy również wizytę w helskim fokarium, bo w jej trakcie miłośnicy przyrody mogą zdobyć pełną wiedzę o tych fascynujących zwierzętach!

Loty widokowe nad Helem

Półwysep Helski to ze względu na swój wydłużony kształt jedno z najciekawszych miejsc na polskiej linii brzegowej. W trakcie pobytu w Jastarni nic nie stoi na przeszkodzie, aby poznać go z nietypowej perspektywy. W Jastarni są dostępne loty widokowe nad Helem na pokładzie śmigłowca. To gwarancja niezapomnianych nagrań i zdjęć, a także mała dawka adrenaliny.

Zabytkowa Chata Rybacka w Jastarni

Zabytkowa Chata Rybacka pochodząca z drugiej połowy XIX wieku zalicza się do najbardziej intrygujących budynków w Jastarni. Dlaczego warto złożyć w niej wizytę? Historia to nie tylko kluczowe bitwy i wydarzenia polityczne, ale również codzienne życie przodków na przestrzeni wieków. W chacie znajduje się przekrojowa wystawa sprzętu rybackiego i przedmiotów codziennego użytku wykorzystywanych od XV do XX wieku.

Helski Kompleks Muzealny

Muzeum Helu, Muzeum Kolei Helskich i Muzeum Obrony Wybrzeża tworzą wspólnie Helski Kompleks Muzealny. Tematyka jest bardzo zróżnicowana, a wizyta w każdym z trzech obiektów powinna zainteresować nie tylko dzieci, ale również dorosłych!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km