Ośrodki wczasowe nad morzem dla rodzin z dziećmi wyrastają w Polsce jak grzyby po deszczu. Czy rzeczywiście wszystkie spełniają kryteria, które pozwalają spędzić niezapomniane wakacje nie tylko dorosłym, lecz także maluchom i nastoletnim dzieciom? Dlaczego domki nad morzem dla rodzin z dziećmi to najlepszy pomysł na rodzinne wakacje? Co powinno znaleźć się w dopasowanym do potrzeb rodziny domku, a co na terenie kompleksu? Dowiedz się na przykładzie ośrodka wypoczynkowego Pod Cyprysami ulokowanego w Jastarni!

Solidna dawka prywatności

Ośrodki wczasowe nad morzem dla rodzin z dziećmi oferują zróżnicowane warunki zakwaterowania. Pod Cyprysami nieprzypadkowo postawiliśmy na domki letniskowe premium. Uważamy, że taki wariant noclegowy jest najbardziej przyjazny rodzinnemu wypoczynkowi, ponieważ wyposażenie domków w niczym nie ustępuje dobrym hotelem, a jednocześnie nasi goście mogą w pełni korzystać z prywatności - pod tym względem nic nie zastąpi domku.

Własna łazienka

Własne łazienka to atrybut, którym wyróżniają się praktycznie wszystkie zlokalizowane na terenie naszego ośrodka domki nad morzem. Z dziećmi wypoczynek wygląda zupełnie inaczej niż w gronie dorosłych. Kabina prysznicowa i suszarka do włosów zlokalizowane w domku pozwalają naszym gościom unikać kolejek do wspólnej łazienki i doskonale zaplanować poranną oraz wieczorną toaletę, co z kapryśnymi maluchami nie jest takie proste.

Klimatyzacja i ogrzewanie

Nasze letniskowe domki nad morzem dla rodzin z dziećmi są wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie. Pogoda nad Bałtykiem bywa nieprzewidywalna również latem. Zdarzają się naprawdę upalne dni, w trakcie których po powrocie z plaży relaks w klimatyzowanym pomieszczeniu stanowi samą przyjemność. Z kolei ogrzewanie sprawia, że rodzinny pobyt Pod Cyprysami może być bardzo komfortowy także jesienią lub wiosną, a zdaniem wielu wybrzeże Bałtyku jest wówczas zdecydowanie najpiękniejsze. 

Aneks kuchenny lub wyśmienite wyżywienie

W kwestiach kulinarnych dajemy naszym gościom wybór. Każdy domek jest wyposażony w aneks kuchenny, który daje wczasowiczom pełną niezależność, także gdy trzeba podgrzać posiłek, co jest istotne zwłaszcza w przypadku najmłodszych dzieci. Jednocześnie na miejscu czeka na gości restauracja Ale Fale, serwująca śniadania w formie bufetu, doskonałe, zróżnicowane obiady i wyśmienite lokalne przysmaki. Przez cały dzień funkcjonuje tu również bar z orzeźwiającą lemoniadą i pysznymi koktajlami.

Domki nad morzem z dziećmi - udogodnienia dla maluchów

Nie wszystkie ośrodki wczasowe nad morzem dla rodzin z dziećmi mogą pochwalić się prawdziwymi udogodnieniami przygotowanymi dla maluchów. Goście odwiedzający nas z najmłodszymi szkrabami mogę korzystać ze specjalnego wyposażenia – wanienki, nocnika i składanych łóżeczek.

Atrakcje dla najmłodszych na terenie ośrodka

Zadbaliśmy również o atrakcje dla wszystkich naszych gości. Kiedy dorośli i nastolatkowie oddają się sportom wodnym, relaksują w saunie, korzystają z gabinetu fizjoterapii lub odbywają wycieczki rowerowe po okolicy, najmłodsi biorą udział w zorganizowanych animacjach, oczywiście wliczonych w cenę pobytu. To wspaniałe urozmaicenie dla wypoczynku na plaży, a w okolicy znajdują się także kompleks sportowy Orlik, park linowy, helskie fokarium i aquapark w Redzie.

Ośrodek wczasowy Pod Cyprysami zaprasza na niezapomniane rodzinne wakacje!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km