Surferzy i grupy przyjaciół bardzo chętnie wynajmują w naszym zlokalizowanym w Jastarni ośrodku domki nad morzem. Hel słynie ze swojego uroku, a jednocześnie półwysep w pełni zasługuje na miano nadbałtyckiej stolicy sportów wodnych. Z myślą o tych grupach urlopowiczów powstały domki letniskowe w standardzie surf. Częściowe wyposażenie w łóżka piętrowe sprawia, że w jednym domku wygodnie może przenocować wielu gości – nawet osiem osób.

Dobrze wyposażone domki nad morzem
- Hel w bardzo atrakcyjnej cenie

Wśród miłośników sportów wodnych odwiedzających Hel domki do wynajęcia w standardzie surf cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Nic dziwnego – to budżetowa opcja w naszej ofercie, pozwalająca na nocleg w bardzo korzystnej cenie, ale pod względem wyposażenia domki prezentują się naprawdę okazałe.

W każdym z nich znajduje się oddzielny prysznic, a także suszarka do włosów. Aneks kuchenny umieszczony w salonie, w który wyposażone są niektóre domki, daje naszym gościom pełną niezależności, bo pozwala samodzielnie przygotowywać lub odgrzewać posiłki. Czysta pościel i ręczniki są oczywiście standardem.

Oprócz tego w domkach znajduje się telewizor, a także dostęp do sieci wi-fi. W takich warunkach noclegowych można w pełni skupić się na codziennym surfingu lub podróżniczej eksploracji Półwyspu Helskiego.

Wygodny nocleg dla nawet ośmiu osób

Nie wszystkie domki na Helu zostały zaprojektowane w tak przemyślany sposób, jak nasza propozycja. Oferujemy dwa warianty noclegów w standardzie surf.

Pierwszy budynek o powierzchni 20 m2 gwarantuje wygodny nocleg czterem osobom – na łóżku piętrowym oraz na dwóch szerokich rozkładanych łóżkach w sypialni.

Druga opcja to domek o powierzchni 25 m2 wyposażony w cztery łóżka piętrowe, co przekłada się na aż osiem miejsc noclegowych. Każdy budynek posiada zadaszony taras – idealne miejsce na wspólny wieczór dla grupy przyjaciół.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km