Planujesz wraz ze swoimi bliskimi lub grupą przyjaciół wybrać się na Hel? Domki letniskowe w ośrodku Pod Cyprysami zlokalizowanym w Jastarni czekają na wasze przybycie. Z myślą o dużych grupach stworzyliśmy domek rodzinny, w którym wygodny nocleg znajdzie nawet sześć osób. Duża jak na domek letniskowy powierzchnia, bardzo wysoki standard i świetne wyposażenie, podobnie jak bliskość morza, to najważniejsze atuty tej propozycji!

Rodzinne domki – Hel odwiedzany
w niezwykle komfortowych warunkach

Domki rodzinne o powierzchni 24 m2 stanowią w ośrodku Pod Cyprysami zlokalizowanym w Jastarni większy odpowiednik domków premium. Legitymują się dokładnie takim samym standardem i nowoczesnymi rozwiązaniami, jednak powierzchnia domku jest większa, co pozwala pomieścić większą liczbę gości.

Każdy z nich może oczywiście liczyć na czystą pościel i pachnące ręczniki, które traktujemy jako standard, a także szereg innych ważnych udogodnień.

Domki wyposażone są we własne łazienki z prysznicem oraz z suszarką do włosów. W salonie znajduje się ergonomiczny aneks kuchenny pozwalający samodzielnie przygotowywać i podgrzewać posiłki.

Oprócz tego, we wszystkich domkach znajdują się telewizor oraz, jakże ważny, bezprzewodowy internet.

Bardzo wygodny nocleg na Helu
w domku nawet dla sześciu osób

W ośrodku Pod Cyprysami zlokalizowanym w Jastarni bardzo często gościmy większe grupy, które odwiedzając polskie morze, wybrały niezwykle klimatyczny Hel. Domek rodzinny stanowi idealną propozycję właśnie dla nich.

Oprócz salonu z szerokim rozkładanym łóżkiem w tym domku parterowym znajduje się również sypialnia. W niej umieściliśmy łóżko kontynentalne o szerokości 180 cm. Dodatkową przestrzeń do spania zapewnia znajdująca się na górze antresola. Znajduje się tam bardzo wygodny materac o szerokości 180 cm.

Dzięki temu nasze rodzinne domki letniskowe na Helu mogą bez przeszkód pomieścić nawet sześć osób – dużą rodzinę albo grupę przyjaciół, która postanowiła wspólnie spędzić niezapomniane wakacje nad Bałtykiem.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km