Doskonale wyposażone domki do wynajęcia na Helu

Domki premium o powierzchni 14 m2 są parterowe, dodatkowo posiadają jednak antresolę. Nowoczesny wygląd idzie w parze z doskonałym wyposażeniem domku letniskowego. Pod Cyprysami oferujemy naszym gościom znacznie więcej niż tylko czystą pościel i świeże ręczniki, które traktujemy jako standard.

Wewnątrz znajdziesz własną łazienkę wyposażoną w prysznic oraz suszarkę do włosów, która może się przydać po kąpieli w morzu. Mały aneks kuchenny da tobie i twoim towarzyszom podróży pełną niezależność i opcję przygotowywania lub podgrzewania posiłków na własną rękę.

Wewnątrz domku możesz liczyć na telewizor oraz bezprzewodowy internet, bez którego w XXI wieku niekiedy trudno się obejść. Każdy domek premium posiada również taras, który sprzyja wieczornemu relaksowi.

Wygodny wypoczynek dla singli, par lub trzech osób

Prowadząc ośrodek Pod Cyprysami, doskonale znamy potrzeby urlopowiczów wynajmujących domek letniskowy. Hel przyciąga nie tylko duże grupy, lecz także samotnych podróżników, pary, a także rodziny z jednym dzieckiem. Właśnie z myślą o nich stworzyliśmy domki premium.

Budynek składa się z jednego pokoju, w którym znajduje się dwuosobowe, szerokie rozkładane łóżko. Jednocześnie domek jest wyposażony w antresolę, na której umieściliśmy wygodny materac łóżkowy. W ten sposób nasze domki premium są w stanie komfortowo pomieścić nawet trzy osoby.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km