Zwyczaje zawodowe Polaków mocno zmieniły się w ostatnich latach. Czas pandemii udowodnił, że pracownicy mogą być równie efektywni, wykonując swoje obowiązki w ramach home office. Kolejnym krokiem stało się workation, czyli łączenie pracy zdalnej z wypoczynkiem w atrakcyjnym turystycznie miejscu. Pod tym względem wśród najciekawszych destynacji w Polsce prym wiedzie Jastarnia. Domki całoroczne to świetne miejsce pobytu dla freelancerów, przedstawicieli wolnych zawodów, ale również rodzin z dziećmi, które marzą o przedłużeniu urlopu! Dlaczego warto przyjechać na workation do Jastarni i wybrać ośrodek Pod Cyprysami?

Domki całoroczne nad morzem i świetnie przygotowane biuro!

Tworząc ośrodek Pod Cyprysami, od początku myśleliśmy o gościach, którzy zechcą odwiedzić nas także w ramach workation. Dlatego postawiliśmy na wyposażone w przestronne salony, własny aneks kuchenny i łazienkę, wygodne sypialnie, klimatyzowane i ogrzewane domki całoroczne. Jastarnia, podobnie jak cały Półwysep Helski, to jedna z ulubionych wakacyjnych destynacji Polaków. Zdaliśmy sobie sprawę, że wielu naszych wakacyjnych gości w przyszłości powróci do nas w ramach workation.

Dlatego na miejscu zapewniamy dostęp do klimatyzowanego i komfortowego biura z wygodnymi fotelami, pufami i hamakami. Pracę ułatwia szybki i stabilny internet światłowodowy. Osoby pracujące zdalnie chętnie korzystają z posiłków i orzeźwiających napojów dostępnych w znajdującej się nieopodal restauracji, a towarzystwo innych uczestników workation to źródło biznesowych inspiracji i ciekawych rozmów!

Surfingowa Jastarnia - domki całoroczne dla aktywnych 

Domki nad morzem zapewniają komfort, jaki nasi goście znają z własnego domu, natomiast tuż po zakończeniu pracy w Jastarni nie brakuje sposobności do relaksu. Nie zawiodą się miłośnicy plażowania, ale bezpośrednie sąsiedztwo zaprzyjaźnionej szkoły surfingu – SurfPoint – zachęca do spróbowania sportów wodnych, przede wszystkim windsurfingu i kitesurfingu. W odwodzie pozostaje wypożyczalnia rowerów – szlak wzdłuż półwyspu jest świetnie przygotowany. Wieczorem za to można się zrelaksować w gabinecie masażu lub saunie.

Najmłodsi pod dobrą opieką

Gdy rodzice przedłużający urlop w formie workation pracują, ich pociechy znajdują się pod doskonałą opieką. Latem prowadzimy zorganizowane animacje dla dzieci z urozmaiconym programem. W naszym ośrodku nigdy nie wieje nudą. Gry terenowe, zajęcia kreatywne, spacery po lesie, mini disco, malowanie dłońmi i wiele innych atrakcji wypełniają w razie potrzeby czas najmłodszych od 10:00 do 20:00!

Domki całoroczne - Jastarnia zaprasza nie tylko w trakcie wakacji!

Co ważne, domki całoroczne nad morzem znajdujące się na terenie naszego ośrodka są doskonale przystosowane do pobytu gości wybierających workation nie tylko latem. Ogrzewanie zapewnia rodzinie komfortowe warunki również w chłodniejszych miesiącach roku, a nad Bałtykiem można wówczas odetchnąć świeżym, bogatym w jod, za to wolnym od smogu powietrzem. Spacery wzdłuż plaży odprężają ciało i umysł, natomiast do tutejszych atrakcji, takich jak Helski Kompleks Muzealny czy fokarium, nie ma kolejek!

Zapraszamy na komfortowe workation w domkach całorocznych w Jastarni!

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km