Planujesz wakacyjny wyjazd nad morze ze swoim czworonogiem? To świetny pomysł! Ośrodek Pod Cyprysami w Jastarni jest przyjazny zwierzętom, a na miejscu dokładamy wszelkich starań, aby wakacje nad morzem z psem okazały się wspaniałym przeżyciem, zarówno dla opiekunów, jak i samego czworonoga! Nasza propozycja to domki nad morzem - można w nich liczyć na pełen komfort i spokój ograniczający stres pupila. Poznaj zalety domków letniskowych w kontekście urlopu spędzonego z psem!

Domki nad morzem z psem, czyli spokój i prywatność

Chociaż coraz więcej ośrodków wypoczynkowych zgadza się na przyjmowanie zwierząt, nie wszystkie są do tego dobrze przygotowane. Warto pamiętać, że czworonogi, zwłaszcza gdy wyruszają w dłuższą podróż po raz pierwszy, mogą się stresować. Adaptacja do nowego otoczenia jest o wiele trudniejsza w zatłoczonym hotelu lub pensjonacie. Naszym zdaniem domki nad morzem z psem to najlepszy pomysł, ponieważ zapewniają całej rodzinie, w tym czworonożnemu pupilowi, dostateczny poziom prywatności, spokoju i ciszy.

Wystarczy, że zabierzesz ze sobą kilka ulubionych zabawek pieska, pachnący domem kocyk i dobrze znane smakołyki, aby twój przyjaciel szybko poczuł się jak u siebie. Domek letniskowy to własne cztery ściany, w których nie słyszysz sąsiadów, więc po pełnym atrakcji dniu psiak w spokoju naładuje baterie przed kolejnymi przygodami.

Psi pakiet dostępny na miejscu

Pod Cyprysami to ośrodek wyposażony w klimatyzowane i ogrzewane domki premium w pełni przygotowany na przybycie czworonogów, których traktujemy dokładnie tak, jak wszystkich innych gości. Wakacje nad morzem z psem są wygodniejsze, kiedy domek jest wyposażony we własny aneks kuchenny. Nie wiemy, jak wygląda dieta twojego pupila, ale jeśli opiera się na podgrzewanych posiłkach, ta mała kuchnia jest na wagę złota.

Chcemy, aby czworonogi czuły się Pod Cyprysami wyśmienicie od pierwszego dnia. Wylegiwanie się na tarasie z pewnością jest przyjemniejsze niż w zamknięcie w hotelowym pokoju. Na miejscu czeka powitalny psi pakiet w postaci ręcznika, miski i smakołyków.

Wakacje nad morzem z psem tuż przy plaży

Z punktu widzenia właścicieli czworonogów wakacje z psem nad morzem łatwiej zorganizować, kiedy domek letniskowy znajduje się blisko plaży. Pod Cyprysami wystarczy zaledwie kilkuminutowy spacer, który dzieli ciebie i twojego przyjaciela od morza. Wiele psiaków to doskonali pływacy, dlatego lokalizacja blisko plaży z pewnością jest ważnym atutem.

Wakacje z psem nad morzem? Długie przyjemne spacery po okolicy!

To samo dotyczy pozostałych terenów wokół ośrodka. Krajobraz Półwyspu Helskiego stwarza bardzo dobre warunki na wakacyjny wyjazd z psem. W końcu nie chodzi tylko o wypoczynek na plaży, ale również długie spacery po okolicznych lasach – wyśmienitą rozrywkę, na którą czworonogi zamieszkujące miasta nie mogą liczyć na co dzień.

Odwiedź wraz z czworonożnym pupilem ośrodek wczasowy Pod Cyprysami, aby przekonać się, jak wspaniałe bywają wakacje z psem nad morzem

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km