Nowe Domki PREMIUM

Od kilku miesięcy działamy na pełnych obrotach, żeby wasze wakacje były jak najlepsze. Niedawno informowaliśmy o możliwości skorzystania z sauny na ośrodku, później o wprowadzeniu atrakcji dla was i waszych dzieciaków. A dziś? Dziś możemy się pochwalić wnętrzami nowych domków!

Tydzień temu obiecywaliśmy więcej zdjęć, a my zawsze obietnicy dotrzymujemy, więc zapraszamy do oglądania 🙂 

Oprócz zdjęć wrzucamy także wizualizacje – jasne wnętrza, łapanie słońca na leżakach, czy wieczorne grille na tarasie – mniej więcej tak to sobie wyobrażamy 🙂

A jak będą wyglądały same domki? W każdym z nich znajdziecie aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, salonik z tv. W sypialni łóżko kontynentalne, czyli w zależności od ustawienia może być łóżkiem dwuosobowym lub dwoma jednoosobowymi. Dla każdego coś dobrego 🙂 oprócz tego, większe domki będą miały rozkładaną dwuosobową sofę w salonie oraz dwuosobową antresolę. Coś nam się wydaje, że będzie szczególnie uwielbiana przez najmłodszych 😉 dodatkowo własny ogródek, miejsce parkingowe, no i taras… tego najbardziej nie możemy się doczekać!

Co z cenami? Domek 2 osobowy w sezonie wysokim będzie dostępny za 300zł, a w niskim – 180zł. Z kolei domek 6 osobowy to 600 zł w okresie wakacji, a poza nimi – 360zł.

To nie koniec niespodzianek: od dziś ruszamy z rezerwacjami – łapcie 10% rabatu na start!

A jeśli jeszcze Was nie przekonaliśmy – dorzucamy supową wyprawę na zachód słońca 🙂 no teraz chyba nie odmówicie?

Zapraszamy do rezerwacji! Czekamy na Was:
+48602705192
kontakt@podcyprysami.pl
🙂

One Response

Comments are closed.