Dla aktywnych

Surfing w każdej postaci

Windsurfing, kitesurfing lub klasyczny surfing – który z tych wodnych sportów jest dla Ciebie odpowiedni? Jeżeli nie jesteś pewien, przyjdź na darmowe zajęcia demo! Nasi instruktorzy pokażą na czym dokładnie polega dana dyscyplina. A może Cię przekonają i będziesz chciał codziennie szkolić się w naszej szkole SurfPoint?

IMG_5040

Magiczne sesje jogi

Jeśli wodne szaleństwa nie są dla Ciebie lub, wręcz przeciwnie – potrzebujesz spokoju po konkretnej sesji na wodzie, na pewno świetnie odnajdziesz się na macie. Kilka razy w tygodniu odbywają się poranne lub wieczorne zajęcia jogi na plaży, w lesie, bądź na malowniczej polanie nad zatoką. Nasi jogini zadbają byś wrócił z urlopu zrelaksowany i… bardziej rozciągnięty 😉

Wyprawy na deskach SUP

SUP, czyli Stand Up Paddle to spokojna alternatywa dla sportów wodnych uprawianych na Półwyspie. Organizujemy wycieczki nad Zatokę, gdzie stojąc na desce i wiosłując, możecie podziwiać magiczne zachody słońca. A dla lubiących wyzwania prowadzimy też zajęcia jogi na sup’ach.

Wypożyczalnia rowerów

Pod Cyprysami dostępnych jest kilkanaście miętowych rowerów, zarówno dla dorosłych, jak i dla mniejszych Gości. Niezależnie od rozmiaru, wszystkie są wyposażone w szerokie i miękkie siodełka, bagażniki, lampki i blokadę do przypięcia. Dodatkowo na recepcji dostępne są koszyki, kaski, foteliki oraz przyczepki dla dzieci.