Całoroczne domki nad morzem stanowią wyraźny trend w nadbałtyckiej turystyce. Nic dziwnego. Wynajmując domek całoroczny nad morzem, można liczyć na komfort w niczym nieustępujący pokojom w dobrym hotelu, ale jednocześnie poczuć więcej prywatności i bliskość natury. Co czeka na urlopowiczów w Jastarni i na całym Półwyspie Helskim w poszczególnych porach roku?

Półwysep Helski zimą, czyli ucieczka przed miejskim zgiełkiem i smogiem

Domki nad morzem całoroczne różnią się od standardowych tym, że legitymują się nie tylko bardzo wysokim standardem, lecz także tym, że są ogrzewane. Dzięki temu w naszym ośrodku możemy przyjmować gości zimą, a w tym czasie Półwysep Helski ma bardzo wiele do zaoferowania.

To wspaniały azyl pozwalający choć na kilka dni uciec od miejskiego zgiełku i smogu gęsto spowijającego niemal cały kraj. Nadmorskie powietrze jest czyste, a w dodatku bogate w jod, kluczowy mikroelement wspierający pracę tarczycy i pomagający w funkcjonowaniu układu odpornościowego.

O tej porze roku polecamy szczególnie spacery wzdłuż plaży, gdy szum fal działa kojąco, a zdaniem wielu wybrzeże Bałtyku jest najpiękniejsze!

Wiosenne przebudzenie nadmorskiej przyrody

Zlokalizowane w naszym ośrodku domki nad morzem całoroczne cieszą się popularnością również wiosną. Nadmorska przyroda budzi się wtedy do życia, a spacery wzdłuż plaży można wzbogacić o wędrówki po tutejszych lasach, delektując się ich zapachem i śpiewem ptaków.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Jastarnię i Półwysep Helski odwiedzić na Wielkanoc. W restauracji Ale Fale, poza lokalnymi przysmakami, nie zabraknie wówczas także tradycyjnych świątecznych dań.

Nasze całoroczne domki nad morzem chętnie ugoszczą urlopowiczów również w trakcie majówki. W tym okresie cieszą się popularnością między innymi wśród miłośników kolarstwa.

Letni raj dla miłośników i adeptów sportów wodnych 

Latem domek całoroczny nad morzem w Jastarni staje się idealnym wariantem noclegu do adeptów windsurfingu i kitesurfingu. Tuż obok naszego ośrodka znajduje się szkoła surfingowa SurfPoint z wypożyczalnią sprzętu i doświadczonymi instruktorami, którzy prowadzą zajęcia dla początkujących i bardziej zaawansowanych surferów.

Po pełnym aktywności dniu warto zrelaksować się w gabinecie masażu i fizjoterapii lub w naszej saunie.

Półwysep Helski jesienią - bez upałów i kolejek

Jesienią kończy się szczyt sezonu turystycznego, a całoroczne domki nad morzem wciąż cieszą się powodzeniem wśród urlopowiczów, którzy nie przepadają za tłumem i upałami. W tym czasie lokalne atrakcje, takie jak Helskie Fokarium, Chata Rybacka w Jastarni czy Helski Kompleks Muzealny, można zwiedzać niezwykle komfortowo i bez kolejek.

Okoliczne lasy przyciągają miłośników grzybobrania i długich pieszych wycieczek. Podobnie jak wiosną i latem dużym powodzeniem cieszy się nasza wypożyczalnia rowerów. Z kolei osoby pragnące przedłużyć urlop w ramach workation korzystają bezpłatnie z wygodnego i klimatyzowanego biura w ośrodku Pod Cyprysami.

Jastarnia i cały Półwysep Helski stanowią urlopowy raj przez okrągły rok!

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Pod Cyprysami - surf & family resort

Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

Paulina
w godzinach: 09.00 - 21.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@podcyprysami.pl

Jastarnia
Toruń
Gdańsk
1,2h, 80km
Poznań
4,5h, 380km
Warszawa
5h, 420km
Rucine-Nida
Ruciane Park
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
3h, 245km