Atrakcje

Animacje dla dzieci

Każdego dnia, od rana do wieczora, nasi animatorzy dbają o to, by najmłodsi mieszkańcy kempingu na długo zapamiętali wakacje Pod Cyprysami. W cotygodniowym planie animacji, podzielonym na kilka bloków, dzieci znajdą takie atrakcje jak: rozruch poranny, olimpiada sportowa, malowanie twarzy, zabawa z balonami, zajęcia artystyczne, mini disco, wieczór z bajkami.

Przestrzeń do zabawy

Na terenie ośrodka znajdują się dwa place zabaw, gdzie wasze pociechy mogą wyszaleć się na świeżym powietrzu. Natomiast tuż obok restauracji jest usytuowana sala zabaw. Dzięki temu rodzice mogą na spokojnie obserwować jak ich dzieci grają w gry planszowe, rysują lub bawią się z animatorką.

Surfing w każdej postaci

Windsurfing, kitesurfing czy po prostu surfing – który z tych sportów jest odpowiedni dla Ciebie? Jeżeli nie jesteś pewien, przyjdź na darmowe demo, a nasi instruktorzy pokażą na czym dokładnie polega dana dyscyplina. Może Cię przekonają i będziesz chciał/a codziennie szkolić się w naszej szkole SurfPoint?

Joga

Jeśli wodne szaleństwa nie są dla Ciebie, na pewno świetnie odnajdziesz się na macie. Kilka razy w tygodniu odbywają się zajęcia jogi na plaży – poranne lub wieczorne. Nasi instruktorzy zadbają byś wrócił z urlopu zrelaksowany i… bardziej rozciągnięty 😉 

SUP

SUP, czyli stand up paddle to spokojna alternatywa dla sportów wodnych uprawianych na Półwyspie. Organizujemy wycieczki nad Zatokę, gdzie stojąc na desce i wiosłując, możecie podziwiać różowe zachody słońca. A dla lubiących wyzwania prowadzimy zajęcia jogi na sup’ach.

Sauna i balia

Gwarantujemy, że z urlopu Pod Cyprysami wrócicie bardzo wypoczęci. Jednym z naszych sposobów na regenerację po całym dniu aktywności, jest wieczorny relaks w saunie i balii. Połączenie gorącej pary i wody sprawi, że wasze mięśnie się rozluźnią, a umysł uspokoi.

Rowery

Pod Cyprysami dostępnych jest kilkanaście miętowych rowerów, zarówno małych i dużych. Niezależnie od rozmiaru, wszystkie są wyposażone w szerokie i miękkie siodełka, bagażniki, lampki oraz blokadę do przypięcia. Dodatkowo na recepcji dostępne są kosze, foteliki oraz przyczepki dla dzieci.

Plaża

300 metrów od ośrodka położna jest szeroka i spokojna plaża, wolna od tłumu zbierającego się w centrum Jastarni. Każdy domek wyposażony jest w parawan i leżaki, które możecie zabrać ze sobą na odpoczynek na piasku. Jeżeli przyjechaliście ze swoim pupilem, weźcie go na spacer nad morze – plaża przy wejściu 41 jest przyjazna zwierzętom.

Las

Wzdłuż całego półwyspu helskiego ciągnie się las, oddzielający miasta i drogi od plaż. Znajdziecie tam wytyczone ścieżki, którymi dojdziecie na sam cypel w Helu lub do Władysławowa, zależnie od kierunki jaki obierzecie. Jesienią zachęcamy do zbierania grzybów a latem organizujemy podchody i rozruch poranny.

Orlik

600m od naszego ośrodka położony jest sportowy kompleks „orlik”. Organizujemy tam mecze koszykówki i piłki nożnej. Możecie też wybrać się tam w swoim gronie i zagrać w siatkówkę, tenisa ziemnego lub stołowego. To świetna alternatywa dla aktywnych, gdy nie wieje.

Przykładowy plan tygodniowych atrakcji!
Inne atrakcje w okolicy

Poza kontaktem z naturą Półwysep Helski to mnóstwo atrakcji, np. fokarium, park linowy i wiele innych!

FOKARIUM

PARK LINOWY

CHATA RYBACKA

HELSKI KOMPLEKs MUZEALNY

LOTY WIDOKOWE

SKOKI ZE SPADOCHRONEM

AQUAPARK REDA

GOKARTY WŁADYSŁAWOWO

AKWARIUM GDYŃSKIE

Zarezerwuj pobyt w Pod Cyprysami