Punkt serwisowy dla kamperów DE

Kamper, zwany też domem na kółkach, daje ogromne poczucie wolności i wygody. Przemierzanie świata busem to niewątpliwie ogromna przygoda – jednego dnia biesiadujemy przy grillu na kempingu u naszych zachodnich sąsiadów, a następnego podziwiamy zachody słońca na Półwyspie Helskim. Piękna sprawa, prawda?

Taki samochód z założenia ma pełnić funkcje mieszkalne, więc zazwyczaj posiada kuchnię, toaletę czy łazienkę. Korzystanie z takich pomieszczeń wiąże się z powstawaniem nieczystości – szarej wody. Opróżnianie chemicznych toalet leży na barkach użytkowników samochodu kempingowego. Dlatego żeby ułatwić wasze kamperowe wakacje, jako nieliczni w polskim środowisku caravaningowym,

już 1 maja uruchamiamy profesjonalne stanowisko serwisowe firmy Camper System dla pojazdów turystycznych w Jastarni. Jedno z niewielu takich miejsc na Helu!

Nasza infrastruktura dla kamperów oferuje stację zrzutu nieczystości, gdzie opróżnicie zbiorniki czarnej i szarej wody. Oprócz tego znajdujący się na stacji kran z bieżącą wodą pozwoli na pobór świeżej wody użytkowej i zaopatrzenie się na kolejne etapy swojej podróży. Dodatkowo, naprzeciwko naszego kempingu znajduje się stacja benzynowa, gdzie zatankujecie swój samochód. Wszystko, czego potrzeba 🙂

Nasz punkt serwisowy będzie do waszej dyspozycji przez cały rok. Goście kempingu za usługę nie płacą, natomiast dla osób z zewnątrz opłata będzie wynosiła 20 zł.

Podsumowując:

  • stacja zrzutu nieczystości
  • pobór świeżej wody
Goście kempinguOsoby z zewnątrz
Gratis20 zł

 

Wpadnijcie do nas, oporządźcie swój mobilny dom, zjedzcie domowy obiad w naszej stołówce i wyruszajcie w dalszą podróż. Albo zostańcie z nami na dłużej. Skorzystajcie z uroków Zatoki Puckiej, złapcie ślizg na windsurfingu, zrelaksujcie się w saunie, a wieczorem czeka na was zabawa przy ognisku.

Obowiązkowy przystanek na waszej mapie 😉